کوتاه نوشت...

_ بهم میگه  چون دوست داشت رفت.

_منم میخندمو  میگم چون خودشو دوست داشت رفت...

------------------------------------------------------------------------

نمیخواستم رای بدم. اصلا مگه دیگه امیدی هست؟ 

و در پایان تصمیمم عوض شد رای میدم. فقط و فقط به خاطر خودم و اینده ای که امیدوارم

روشن باشه. امیدوارم...

سال 88 پر از شور بودم پر از حسه زندگی. سال 92 همچین حسی ندارم . نمیخوام دل

ببندم که دوباره دلشکسته بشم. نمیخوام دوباره بازیچه ی دست افراده قدرت طلب

بشم.

----------------------------------------------------------------------------

روزهای شلوغ رو دوست دارم حسه زندگی بهم میده. 

 

پ.ن: این مدت ذهنم عجیب درگیره . نمیتونم دست به قلم ببرم. برای همین

شد کوتاه نوشتلبخند

/ 6 نظر / 17 بازدید
زهرا

کوتاه نوشتتات هم دوست میدارم... سال 88... چه روزایی بود. منم نمخوام به نتیجه دل ببندم.

هیچ کس

نمی خوای "دوباره" بازیچه ی دست افراد قدرت طلب بشی؟!![تعجب] من و تو که جزو این عوام الناسیم،لحظه لحظه ی زندگیمون بازیچه ی دست اوناییم!!! ما فقط نقش ملعبه رو بازی می کنیم تو این سیاست کثیف!!! اگه دو دستی هم زندگیمونو نچسبیم، از اینم بیشتر دچار تصمیم گیری های جبریشون می شیم! پس خودمون زندگی خودمونو دو دستی بچسبیم،کفایت می کنه.

هیچ کس

از اینکه می گم زندگی خودمون منظورم صرف خودبینی نیست! ببین سارا!من و تو از وقتی چشمامونو تو این دنیا باز می کنیم برام برنامه دارررررررررررررررررررن تا وقتی که بمیریم!برای لحظه لحظه مون نقشه دارن!برای اینکه چی بخوریم،چی بپوشیم،اصن بخوریم یا نه اصن بپوشیم یا نه برای تحصیلمون برای چه جوری تحصیل کردنمون .....حتی نقس کشیدن من و تو توی یه مملکتی که به معنای واقعی توش "آزادی"معنوی وجود نداره برنامه ریزی شده اس! این یعنی جبر محیطی! این خاصیت سیاست ها و نقش دولت هاس! همینه که می گن سیاست پدر و مادر نداره. حالا تو فرض کن من و تو بخوایم خودمونم زندگیمونو دو دستی تقدیم این آقایون به اصطلاح سیاستمدار کنیم، می دونی چی میشه؟!هکه ی زندگیمون میشه جبر محض!با چاشنی الطاف بی شائبه ی این آقایون! من در مقابل این سیاست های کثیفه که می گم زندگی خودمنو بچسبیم و گر نه دلم برای کشورم،برای هموطنم،برای قشر محروم و آسیب پذیرم می تپه...اگر روزی از دستم بر بیاد از جونم برای این وطن مایه می ذارم ولی از سیاستش متنفرم! از قاطی شدن تو این بازی حالم به هم می خوره!سیاست نمی ذاره احدی پاک بمونه... متوجهی؟

مه سیما

اگه منظورت از روزهای شلوغ روزهائی هست که هزار تا کار می ریزه رو سر آدم موافقم منم این روزها رو خیلی دوس دارم حالم توی این روزها بهتره و انرژیم هم بیشتر